Okupljamo KRSTAŠE
entuzijaste jedriličare
djecu i odrasle
Organiziramo REGATE MANIFESTACIJE
Osnivači smo ARGONAUT KUP-a
istarskog kupa krstaša
kako bi sustavno poticali i održavali regate krstaša na nivou Istre
Organiziramo Ćakule pod jedrima
sa gostima iz Hrvatske i inozemstva
Organiziramo Jedriličarsku noć
nagrađujemo najuspješnije, zahvaljujemo učesnicima na sudjelovanju na regatama i sponzorima na podršci
nazdravili uspješnoj godini
i poželjeli si nadolazeću još uspješniju jedriličarsku godinu
Jedrimo cijelu godinu
2021g. zbog Corone, Mjera...
startala kasno sa regatama
Startala avaturom jedrenja do Palagruže
i natrag u Pulu
1. regata ARGONAUT KUP-a
POREČ 29.05.2021., 4 posade JK Delfin sudjelovale
GREY PEARL - najbrži u Poreču i 1. mj. Grupa
Renato Pajković, Slobodan Vučić i ekipa
SAMBA - 1. mj. Grupa
Sanja Vale Čupić, Dora, Sara i Bernard Čupić
SING SING- 1. mj. Grupa
Par Želimir i Svetlana Vujičić
2. regata ARGONAUT KUP-a
BRIONI 19.06.2021.
SAMBA - 1. mj. Grupa
Sanja Vale Čupić, Dora, Sara i Bernard Čupić
3. regata ARGONAUT KUP-a
TIVOLI 26.06.2021.
SAMBA - 1. mj. Grupa
Sanja Vale Čupić, Dora, Sara i Bernard Čupić
4. regata ARGONAUT KUP-a
BLAZ 17.07.2021.
SAMBA - 1. mj. Grupa
Sanja Vale Čupić, Dora, Sara i Bernard Čupić
5. regata ARGONAUT KUP-a
LIŽNJANSKA, 29.08.2021.
SAMBA - 1. mj. Grupa
Sanja Vale Čupić, Dora, Sara i Bernard Čupić
6. regata ARGONAUT KUP-a
TRGET, 18.09.2021.
ZEBRA -najbrži ukupno i 1. mj. Grupa
Marino Viškovi, Marko
7. regata ARGONAUT KUP-a
POREČ, 25.09.2021.
JAREBICA - 1. mj. ukupno
REPREZENTACIJA
8. regata ARGONAUT KUP-a
ARENA, 30.10.2021.
150 sportaša i rekreativaca u pulskoj luci
VIVA 2 - 1.mj. Grupa
Jedrimo i na regatama po Jadranu
VIŠKA - 2.mj. CO , Mario K. i Luka B.
8.mj. Saša Horvat i tim; 9.mj. Romano Latin i tim
MRDUJA - 3.mj. Grupa
REPREZENTACIJA MAXI HIJENE - Damir Pahljina, Sandi Vede i Valter Lončarić
JABUKA - 2.mj. Grupa
Mario Kundih i tim sa FARR30 - SO FARR
SUSAK ZA DVOJE - 2.mj. Grupa
SANJA VALE ČUPIĆ I BERNARD ČUPIĆ
VOLOSKO - 1.mj. Grupa
SANJA VALE ČUPIĆ I BERNARD ČUPIĆ
VOLOSKO - 1.mj. Grupa
SANJA VALE ČUPIĆ I BERNARD ČUPIĆ
KOKA - 2.mj. Grupa
GREY PEARL TEAM - Renato Pajković - Pajo i ekipa
KOKA - 2.mj. Grupa
REPREZENTACIJA HIJENA - Damir Pahljina - Konto, Milivoj Radošević - Mili, Valter Lončarić - Lonac
LOŠINJSKA- 8 timova kluba sudjelovalo
VIVA 2, IVAN BABIĆ - PIĐI - 1.mj. GRUPA DWD99, DAVOR ŠKORIĆ - 2. mj. GRUPA
FIUMANKA- 3 tima kluba sudjelovalo
Oleg Tognon i tim
STARTALI 1. REGATU PULA - UNIJE - PULA
12 brodova sudjelovalo
15čv Maestrala do Unija. Bilo je neizvjesno do samoga kraja.
NORIKA - Vlado sam na brodu
DOLCE FAR NIEN
USPJEŠNA GODINA JE IZA NAS
Bravo JK DELFIN. Čestitke svima!
Zatvori izbornik